Vlivný boss hudebního průmyslu František Janeček (71) dědečkovský věk už dávno má, ale stále se prý cítí biti švarným junákem. V mladické náladě ho totiž udržuje jeho krásná družka Tereza Mátlová (40) s dcerou Emily (7).

To ale nic nemění na tom, že Janeček bude dědečkem. Jeho dcera Alice, která chodila i se zpěvákem Mariánem Vojtek, za tři měsíce přivede na svět prvního potomka.

„Těším se velice. Každé nové dítě, které přichází na svět, je přece něco úžasného,“ řekl pro super.cz Janeček a už pomalu malého člena rodiny zapíjí.

Nejdřív byl novou rolí dědečka zaskočený. Sám se totiž nechal nedávno slyšet, že by si s Terezkou troufli na další miminko.

Miminko nyní do rodiny míří, ale porodí ho jeho dcera Alice. Janeček se jeden čas těšil, že by do rodiny mohl přijmout Mariána Vojtka. Jenže vztah s Alicí se rozpadl a Janečkova dcera si pak našla borce, který pracuje v reklamní agentuře. A hned zadělali na bejby.

František Janeček asi plenky měnit nebude, ale na to, že bude miminko rozmazlovat, se už nesmírně těší. A ze svůdné Terezy se stane velmi mladá nevlastní babička.