Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Uniklo ze scénáře Ulice: Víme, kdo odhalí zbouchnutou Světlanu, a fanouškům seriálu se to líbit nebude!

Světlana začíná znovu od nuly, a to s tlačenkou Lumírem. Gratulujeme!
Zdroj: Nova
+ Další 2 fotografie
V Ulici se schyluje k hrůznému okamžiku: Světlana, která se odsoudila k životu v chudobě s Lumírem, otěhotní. Víme, co se bude dít pak!

Že bude Světluš s Lumírem těhotná, to jsme vám stejně jako to, že k němu uteče od zlého Millera, oznámili jako první.

Aby ne, když máme v seriálových kulisách Ulice štěnice, které nejdou odhalit, protože jsou rafinovanější než mediální hrátky Hany Mašlíkové!

Pozorný divák si v ukázkách, které běží od čtvrtka, možná všiml, že Světlana přesně v duchu textů na eXtra otěhotní a „potěší“ Lumču těhotenstvím a souběžným konstatováním, že miminko čeká pochopitelně s ním, a ne s Millerem, jak by se zdálo časově logičtější.

A protože na Nově nedávno údajně, prý, jedna bába povídala, podezřívali jednoho z herců, že donáší našemu šéfredaktorovi, ukážeme jí teď, jak se spletli. Dotyčný totiž nemohl vědět o obrazu, ve kterém…

Ve kterém najde ta stará vlezlá zvědavá čúza Nyklová těhotenský test!

Ano, tak je to. Než se Lumír se Světlanou stihnou o věci informovat mezi sebou, už to bude vědět celá pekárna a přilehlé okolí, protože co se Nyklová nedoslechne, to se hned neroznese. Ještě že to jako první vyzvoní tutově dementní Růženě a hned to půjdou spolu zapít, takže to bude tajné o hodinu déle.

Tak a teď to víte jako první, gratulujeme!

Související články

Další články