Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Uniklo z vyšetřování: Mrtví ve Zlíně v sobě měli cizí látku! Zřejmě jde o drogy

Vše ale nasvědčuje tomu, že šlo o drogy.
Není tomu dlouho, co Zlínskem otřásl případ tří nalezených mrtvol. Fáze rozkladu nasvědčovala tomu, že byly v rodinném domku už několik týdnů. Jednalo se o šedesátiletou ženu, její čtyřiatřicetiletou dceru a sedmatřicetiletého syna. Sourozenci se v minulosti dokonce měli vydávat za partnery. Už dříve se objevily spekulace, že za smrtí mohou být drogy, alespoň tomu nasvědčují uniklé informace.

O domě hrůzy v médiích rozhodně nepřestalo být slyšet a na povrch dostávají nové a nové informace. Za smrtí šedesátileté ženy, její čtyřiatřicetileté dcery a sedmatřicetiletého syna mohou být drogy. Informace uniklé z průběhu vyšetřování, které se k nám do redakce eXtra.cz dostaly, totiž hovoří jasně. Na patologii se dvěma ženám a muži našly v těle dvě cizí látky a nyní se čeká na výsledky toxikologie. O jaké látky konkrétně šlo, se ještě neví.

Policie už odtajnila, že nikdo další smrt nezavinil. Případ dostal ještě podivnějšího nádechu, když se zjistilo, že se sourozenci měli vydávat za partnery. V domě už mrtvoly ležely několik týdnů, ne-li měsíců, ale přesto byly v relativně dobrém stavu. Okno do domu totiž zůstalo otevřené. Mohli snad jeho obyvatelé být uprostřed drogového večírku, který se jim stal osudným?

Mohlo by vás zajímat

Další články