V seriálové Ulici, kterou každý pátek reflektuje náš šéfredaktor, se dějí velké věci a my máme informace, které vám není možné neprozradit, protože naším úkolem je informovat veřejnost! Že bude Světlana těhotná a stará bréca Nyklová najde těhotenský test, jsme vám říkali minule. Ale co bude dál…

Tak předně, otcem Adriany nebyl realiťák Drbohlav a není jím ani taneční mistr Chmelarčík! To je sice obšourník non plus ultra, ale Adrianku přesto nezplodil, to má na svědomí někdo jiný a v Ulici si určitě myslí, že je to děsně tajné, hihi.

Jinak doktůrek Seidl, opuštěný Libuškou, tak jako napůl opustí i seriál. Hlásil nám náš spoj mezi týmem, který stěhuje kulisy, že celý byt Seidla a Libušky už neexistuje a v dekoraci jej nahradilo bydlení Moniky a Máry, kteří budou zřejmě v ději upřednostněni, kdežto Seidl upozaděn a bude se zjevovat jen výjimečně.

No a jedna lahůdka ze scénáře na závěr – něco nám říká, že Jitku, toho času v přechodu, přepadnou v kadeřnictví lupiči. A poběží se vyplakat za Oldou, hihi.

Tak a to by už stačilo, protože nic víc nevíme a žádné informátory ve štábu nemáme…