Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Uniklé erotické video a Verešová: Je to podvrh, tvrdí ona, lidé jí to nevěří a radí jí se přiznat

Uniklé erotické video a Verešová: Je to podvrh, tvrdí ona, lidé jí to nevěří a radí jí se přiznat
Zdroj: archiv Andrea Verešová
+ Dalších 6 fotografií
reakce lidí
Intimní video, kde má údajně být Andrea Verešová (40) se svým manželem Danielem Volopichem (56) zachycena při divoké souloži v hotelovém pokoji, dál koluje po internetu. Poté, co modelka vydala výzvu, že jde o fotomontáž a snaží se dopadnout pachatele, nabídla tomu, kdo ho najde, 50 tisíc eur. Přišla ale vlna kritiky. Verešové moc lidí nevěří, že na videu není ona.

V dnešní době je pro spoustu párů velmi vzrušující, když si natočí domácí video svých postelových hrátek. Andrea Verešová teď během vánočních svátků řeší, že se po internetu rozšířilo video, kde má být ona zachycena při souloži se svým manželem Danielem Volopichem. Modelka a moderátorka tvrdí, že jde o podvrh a chce najít pachatele, který video sdílel a rozšířil. Reakce lidí jsou však převážně plné kritik a rad, že modelka měla od celého vyhrocení nechat ruce pryč.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

"Milá Andrejko, místo toho, abyste raději zůstala nad věcí, jdete to řešit tímto způsobem. Nejste první ani poslední, co se doma natáčí. Poradil bych vám, změňte doma všechna hesla a dávejte si příště pozor, když se budete natáčet, aby to znovu neskončilo veřejně mezi lidmi," poradil Verešové muž a popřál jí hezké a klidné svátky.

"Andrejko, to vážně? Každý vidí, že je to reálné video. Tvůj muž to natočil a video uniklo. Není lepší radši mlčet, než ze sebe veřejně dělat takovou kravičku?" ptal se v komentářích uživatel Facebooku.

"Ty si fakt myslíš, že lidé žerou seno a že někdo ti tento trapný manévr uvěří? Vždyť dnes už to snad nikdo neřeší, co je na tom, že jste si udělali video? Buchtu už všichni na internetu viděli a věř mi, že to nikoho ani nezajímá," napsal Petr. "Promiňte, ale toto vám nikdo neuvěří. Lepší je si přiznat, že jste to vy. Však co už, stalo se. Děláte si to jen složitější. Jinak video v pohodě," podotkl další uživatel.

Každý pár to dělá, netřeba si dělat hlavu, míní lidé

"Každý pár to dělá. Netřeba se tím zaobírat. A možná bude lepší si dávat pozor, když je někdo veřejně známý. Jen můj názor," stojí v dalším komentáři. "Pravdu znáte jen vy, ale zase, pokud to není reálné, působí to jako výborná videomontáž. Jen to všechno bylo i při vašich fotkách ve vaně a podobně. Uvidíme, zda dokážete, že na videu nejste vy," počká si jeden z uživatelů.

Verešová ale našla i zastání. "To je strašné, co se stalo. Je to soukromí. Hlavně, až to uvidí jejich děti na internetu... nic příjemného," vyjádřila se žena.

Na čí stranu se stavíte vy? Jde podle vás o fotomontáž, nebo si modelka zadělala na větší problém tím, že se dožaduje spravedlnosti a dává tím podle lidí najevo, že jde o reálné video?

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy