Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Unikl záznam výslechu Justina Biebera. Tomu, co tenhle arogantní fracek předváděl, neuvěříte!

Bieber byl v životní formě.
Zdroj: archiv

Vše špatné, co jste si doteď mysleli o Justinu Bieberovi (20), znásobte ještě tak dvacetkrát a získáte reálný obrázek o jeho povaze. Server TMZ získal exkluzivní záznam Bieberova výslechu, na který se můžete podívat zde, ze kterého je patrné, že kanadský dívčí idol je arogantní, nafoukaný fracek, který absolutně postrádá jakoukoliv úctu k čemukoliv.

Když se ho vyšetřující zeptá na zpěváka Ushera, který Biebera objevil a pomohl mu nastartovat kariéru, odpovídá Justin, že už o něm někdy slyšel. Na otázku, zda Usher náhodou není jeho objevitel, odpovídá, že jeho objevil YouTube a on si svoji kariéru zničil sám (spletl si totiž anglická slova zničit a být předurčen, která jsou si podobná).

Když se ho potom vyšetřující zeptá na Selenu Gomez (21), předvede ufňukaný výstup, kde opakuje, že se ho na ni nikdo nemá ptát. Chytá tazatele za slovo, je na něj drzý a směje se mu do obličeje. V mezičase si upravuje límeček do kamery a dává najevo, že ho absolutně nezajímá, proč se ho vůbec na něco někdo vyptává.

Související články

Další články