Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Unikátní záběry z výměny Arichtevy a Josefíkové ze Slunečné: Denisa Kánská se změní v posteli

Unikátní záběry z výměny Arichtevy a Josefíkové ze Slunečné: Denisa Kánská se změní v posteli
Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 14 fotografií
Slunečná
Populární seriál Slunečná se opět vysílá v televizi Prima. Natěšení diváci mohli první díl sledovat už v pondělí. Ta nejočekávanější scéna ale teprve přijde. Ve středu totiž můžou lidé spatřit záměnu hereček u postavy Denisy Kánské. Navnadit se můžete v naší galerii.

Už příští týden spatří diváci na televizních obrazovkách očekávanou výměnu hereček v seriálu Slunečná Postavu Denisy, kterou hrála Veronika Arichteva, nyní zaujme Eva Josefíková Původní Denisa ulehne do postele s Marošem Kramárem ještě ve 37. díle. Ten bude rozdělen do dvou částí a poběží ve středu a čtvrtek. V 39. díle se však po Kramárově boku probudí nová Denisa. „Zalehne taková oplácaná Denisa a vyleze totálně hubená a nádherná Denisa. Bude to hezký a přijde mi to zábavný,“ zavtipkovala Veronika Arichteva pro TV Magazín Blesk.

V posledním díle už lze jednoduše poznat, že je Veronika Arichteva v pokročilém stádiu těhotenství. Ta v seriálu skončila především ze strachu z koronaviru. "Nechtěla jsem sebe ani miminko vystavovat zdravotním rizikům," objasnila pro eXtra.

Nová Denisa Kánská v podobě Evy Josefíkové se v seriálu údajně dočká nové lásky a dokonce i těhotenství. Herečka se na natáčení velmi těšila, a to především proto, že většina štábu byla součástí seriálu Modrý kód, ve kterém si Eva zahrála doktorku Krutinovou.

Mimo jiné se ale fanoušci Slunečné mohou těšit i na nové postavy, které ztvární Denisa Nesvačilová a Vladimír Polívka. Ti se však v seriálu objeví až v říjnu.

Související články

Další články