Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Unikátní video z červeného koberce: Karlovarští elegáni, krásné róby a široké úsměvy

+ Dalších 65 fotografií
V pátek odpoledne odstartoval 54. ročník mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Jde o největší filmový festival v České republice a nejprestižnější filmový festival ve střední a východní Evropě. Slavnostní zahájení tedy nemohlo proběhnout jinde než na červeném koberci, ze kterého vám přinášíme unikátní záběry.

Zahajovací ceremoniál 54. ročníku mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech začal v 16 hodin. Tou dobou se slavnostní hosté začali sjíždět na červený koberec k hotelu Thermal. I přes vysoké teploty se ale všem podařilo vykouzlit úsměv na tváři nejen sobě, ale svou přítomností i fanouškům, kteří je netrpělivě očekávali.

V unikátním videu vám přinášíme to nejlepší z filmového festivalu v Karlových Varech. Od příjezdu Livie Klausové, která byla prvním hostem, po příjezd oblíbené hvězdy amerického plátna, oscarové herečky Julianne Moore. Kdo na červeném koberci nejvíc zazářil?

Mohlo by vás zajímat

Další články