Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Unikátní video k narozeninám Simony Krainové: To musíte vidět!

+ Dalších 5 fotografií
Česká topmodelka, moderátorka, příležitostná herečka a především maminka dvou synů Bruna a Maxe, Simona Krainová, oslaví tuto neděli své 44. narozeniny. I v těchto letech je stále vyhledávanou tváří pro české i slovenské módní a lifestylové tituly a je velmi aktivní na sociálních sítích, kde má v součtu téměř půl milionu fanoušků a sledovatelů.

Právě jim nadělila tento týden v rámci svých narozenin dárek v podobě speciálního videa, kde je zachycen průběh jejího života od dětství přes těhotenství až po současnost.

„Ve videu je pár fotek z dětství, které jsem dosud nikde nepublikovala, tak doufám, že se budou mým fanouškům líbit,“ říká Simona, která se aktuálně chystá s rodinou na dovolenou.

Simona Krainová se dala na dráhu modelky už v šestnácti letech, kdy se zúčastnila castingu, který pořádala agentura Madison models, a jako začínající modelka odcestovala do Paříže, kde žila čtrnáct let.

O zakázky neměla nouzi ani po návratu do Prahy. Její kariéru nezastavilo ani těhotenství. S podnikatelem Karlem Vágnerem ml. má syny Bruna a Maxe. Podívejte se na její retro unikátní video!

Související články

Další články