Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Unikátní snímky: Jak vlastně vypadá plastika prsou? Podívejte se na fotky přímo ze sálu!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií

Enormní zájem o operaci prsou se zvedl poté, co Angelina Jolie vydala prohlášení, že si je nechala odstranit z důvodu zvýšené možnosti onemocnění rakovinou. Herečka si ale nechala pouze vyškrábnout prsní tkáň a odstranit mléčnou žlázu, takže s nadsázkou lze říci, že si prostě nechala udělat daleko hezčí umělá prsa, protože jí je vyplnili silikonem.

Mnoho žen tak začíná přemýšlet nad stejným krokem a ty, které nevede obava o svoje zdraví, vede touha po tom vlastnit bujnější dekolt. Co se ale děje na operačním sále? To si dokáže jen málokdo úplně představit, i když nějakou vizi, jak operace asi probíhá, máme všichni.

Teď ale můžeme poděkovat jisté Farrah Abraham, která se živí jako dublérka Kim Kardashian. Ta si nechala odstranit silikonové vycpávky velikosti C, namísto nich si dát velikost D a dovolila fotografům být přímo u její operace.

Zvětšení tak dokázala dobře prodat a zpeněžit. Ale důležitější je, že se můžete podívat, jak to na operačním sále vypadá. A ženám, které nad plastikou přemýšlejí, to třeba pomůže v definitivním rozhodnutí. Jakémkoliv.

Související články

Další články