Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Unikátní snímky! Hollywoodské krásky před a po plastice obličeje!

Zdroj: Archiv
+ Dalších 18 fotografií
Krása
Plastická chirurgie byla už od roku 1920 neviditelným pomocníkem hollywoodských hvězd. Mnoho takových, které považujeme za ikony krásy “starého” Hollywoodu, si ve skutečnosti ke kráse trochu pomohly.

1. Hedy Lamarr

Hedy Lamarr byla první herečka, která přiznala plastickou operaci. Bylo to v šedesátých letech, měla podstoupit facelift, operaci nosu, rtů a botox.

2. Marilyn Monroe

V průběhu let se hodně spekulovalo o plastikách Marilyn Monroe, do jaké míry je přirozená a jestli nemá plastiku. Sama Marilyn to nikdy nepotvrdila, nicméně asi padesát let po její smrti vyšlo najevo, že nějaké plastiky podstoupila. Konkrétně rhinoplastiku, což je zmenšení nebo úprava nosu. Takže i sexsymbol Marilyn Monroe si plastikou pomohla.

3. Marlene Dietrich

Říkalo se, že by se musel člověk rozkrájet, aby měl lícní kosti jako Marlene Dietrich. Ostře řezané rysy jí záviděly tehdy snad všechny ženy. Měla je od Boha? Je jasné, že make-up a správné osvětlení udělají své, nicméně pravda prý byla taková, že si Marlene nechala odstranit několik stoliček, aby dosáhla ostrých rysů ve tváři.

4. Rita Hayworth

Rita Hayworth byla ve 40. letech 20. století známá jako sexsymbol Hollywoodu. Rita ale nevypadala vždy jako rusovlasá ikona, jak si ji pamatujeme. Původně měla vlasy tmavé, měla nízké čelo a tmavší kůži, která naznačovala její španělský původ. Aby vypadala jako hollywoodská hvězda té doby, musela se podrobit elektrolytickému odstranění chloupků, které jí zatlačili do vlasů, a proto měla potom tak vysoké čelo. Potom si obarvila vlasy a dokonce i kůži. Takovou cenu musela zaplatit, aby se proslavila v Hollywoodu.

5. Carmen Miranda

Na rozdíl od mnoha klasických hollywoodských hvězd, které podstoupily plastiku ještě předtím, aby uspěly v Hollywoodu, Carmen šla na plastiku, když už byla slavná. Nikdy se jí nelíbil její široký nos, a tak šla na jeho zúžení. To by ještě bylo normální, jenže ona podstoupila operaci obličeje, díky které už do konce života vypadala “překvapeně”. Lékaři jí pozvedli obočí a takhle to dopadlo.

6. Mary Pickford

Toto je pravděpodobně nejtragičtější případ plastické chirurgie v době klasického Hollywoodu. Mary byla ve 20. letech hvězdou němých filmů. Nicméně se obávala stárnutí a vrásek, takže se rozhodla, že půjde na facelift. Po zákroku neměla žádné vrásky, ale také se nedokázala usmát nebo vylíčit většinu lidských emocí. Její obličej nebyl tak flexibilní, což ji nakonec připravilo o kariéru.

7. Joan Crawford

Poté, co prošla plastickou operací v roce 1953, při svém comebacku situaci zhodnotila následovně: „Tvář a prsa jsou nové, jen zadek je stejný.“

8. Lana Turner

Skoro v jejích 60 letech přišla za plastickým chirurgem s fotkou, kde jí bylo 27. Řekla mu jen: “Takhle chci teď vypadat.”

Související články

Další články