Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Unikátní projekt: #BecauseIhearIlive aneb Peroutka představil píseň v devíti jazycích z dvanácti zemí

HUDBA
Organizace Smiling Crocodile vydala 8. 9. 2019 unikátní mezinárodní kampaňovou písničku #BecauseIhearIlive - hymnu, která již pomáhá - a pomáhat bude - neslyšícím dětem po celém světě. Dětem, které žijí často na hranici chudoby, vyřazené ze společnosti. Spolu s ambasadorem organizace, zpěvákem Milanem Peroutkou, se do projektu zapojilo 9 mezinárodních zpěváků a neslyšících dětí z 12 zemí.

Cílem kampaně je ukázat, že tyto děti do společnosti patří a mají právo žít plnohodnotný život. Každé zhlédnutí a sdílení písničky nám pomohou šířit osvětu dál, říká ředitelka Smiling Crocodile, která za celým projektem a organizací stojí.

Kampaňová hymna, kterou složil Milan Peroutka se svým bratrem Honzou Peroutkou a otextovala Dagmar Herrmannová, se natáčela téměř 2 roky převážně v rozvojových zemích a vznikla v těchto jazycích – angličtina, francouzština, němčina, ruština, arabština, čínština, tamil, chichewa a znakový jazyk. V klipu vystupují s Milanem v duetech kromě profesionálních zpěváků i neslyšící děti. Nyní je kromě klipů v jednotlivých jazycích k dispozici i tato velmi výjimečná namíchaná devítijazyčná verze. Klip natáčel skvělý kameraman a dokumentarista Aleš Vašíček, střihu videa se ujal Robert Sisák a střihu zvuku Michal Šenbauer z kapely České srdce.

Na skladbu se můžete podívat ZDE

Související články

Další články