Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

UNIKÁTNÍ HOROSKOP: Podzimní rovnodennost je tu! Čeká vás štěstí, nebo peklo?

podzimní rovnodennost je tu!
Zdroj: archiv
Magický čas je opět tady a nás čekají zásadní okamžiky našich životů. Čeká nás totiž podzimní rovnodennost, a to přesně 23. září v neděli. Doba, kdy mají světlo a tma stejnou sílu. Den s nocí budou téměř stejně dlouhé a připravte se na to, že to bude pořádná záplava energie! Jak to ovlivní vaše znamení zvěrokruhu?

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Berana nečeká zrovna nic převratného co se týče osobního růstu. Pilně na sobě pracuje po celý rok, takže ho ani žádná nepříznivá kostelace nerozhodí. Otevřou svá srdce a naplno se odevzdají lidem, které mají rádi.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Býk od života schytává jednu ránu za druhou a má toho poslední dobou opravdu dost. Hvězdy mu radí, aby přestal bojovat se životem a nechal se jím vést. Tak konečně najde Býk správnou cestu, kudy se dát životem. V neděli dojde k jeho naplnění.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Blíženec trpěl celý rok depresemi, a to hlavně kvůli své osobě. Připadal si nedoceněný a k ničemu. Na začátku podzimu ale konečně začne vylézat ze svého klubka. Podzim přeje pochopení sebe samého.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Citlivý Rak nemá rád jakékoliv změny, takže ho rozhodí úplně cokoliv. To se týče i toho, že už nebude teplo, ale musí se připravit na chmurné počasí, což mu zrovna dvakrát nepomáhá. Pocítí silnou únavu, takže první dny podzimu proleží v posteli.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Jako vždy si bude Lev připadat, že snědl všechnu moudrost světa. V tomto období na to ale velmi nemile doplatí. Do jejich života totiž přijde jistá osoba a ukáže jim jejich zrcadlo. Budou nejen naštvaní, ale nakonec i smutní z toho, jak se doopravdy chovají. Konečně poznají svou pravou tvář.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Panna má vždycky všechno do puntíku naplánované, ale tentokrát jí to nevyjde. Podzim jí totiž přinese velkou ránu do života, kterou bude špatně snášet. Milé Panny, vše ale nakonec dobře dopadne. Razantní změna se bude týkat vašeho zdraví.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Slunce v tomto období vstupuje do znamení Váhy, a to se promítne do celkové energie tohoto znamení. Váhy budou optimistické a plné života. Navíc je čeká také období plné hezkých změn.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Štír na tom bude kolem neděle celkem fajn. Dojde mu totiž, že by se měl víc zaměřovat sám na sebe. Vyrazí proto na spontánní dovolenou, která ho pořádně nakopne. Co takhle slunné Řecko?

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Znamení Střelce dojde jedna zásadní věc! Celou dobu se obklopoval lidmi, kteří do jeho života vnášeli dramata a zmatek. O víkendu se jim konečně rozsvítí a tyto osoby nadobro odstřihne ze svého života.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Kozoroh se celkem těší na podzim, takže se pro něj nic zlomového nebude dít. Energie bude mít stále na rozdávání a nebude jí šetřit. To by ale měl! Hvězdné konstelace radí se více zaměřit na sebe.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnářovi konečně končí nelehké období. Poslední dva měsíce byly pro jeho psychiku velmi náročné. Pro vodnáře začíná nový život naplněný sebeláskou. Udělají dobře, když si koupí knihu, která jim pomůže v duchovním rozvoji.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryby na tom nebudou moc dobře. O víkendu se totiž tak pohádají se svojí láskou, že se rozejdou. Ovšem, všechno zlé je pro něco dobré…Podzimní rovnodennost pomůže věcem, které nefungují, odplout.

Související články

Další články