Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Unikátní fotografie Mistra Karla Gotta: Takhle si před fanynkami sahal na přirození před tím, než se vlády chopila Ivanka!

Takhle si „tam“ Karel hrabal, než poznal svou zdravotní sestřičku
Ivanku.
Zdroj: archiv

Manžel zdravotní sestřičky Ivany Gottové (37), Zlatý slavík Karel Gott (74) operoval v devadesátých letech se svou chloubou i jinak, než že dělal Ivance děti.

Během éry, kdy se jako vrchol koncertních show Michaela Jacksona adorovalo jeho sahání do rozkroku, přišel i tuzemský Bůh populární scény s něčím podobným.

Stalo se tak v roce 1994 v městečku Slaný při jednom ze zpěvákových vystoupení v tamějším divadle. Je tomu už tedy celých dvacet let, kdy si Goťták takto vypomáhal při získávání obdivu od svých fanynek.

Možná zrovna právě tam začala Karla obdivovat jeho pomatená fanynka Hannelore z Německa, neboť i přes absenci videa jsme si jistí, že Mistrovy pohyby musely být při této show velice vzrušující. Fotku, kterak si „ho“ Karel drží bez mravnostní hvězdičky, najdete níže ve fotogalerii.

A my se už teď ptáme: Předvede nám Mistr ještě někdy něco podobného například během svého tradičního vánočního koncertu v Lucerně?

Související články

Další články