Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Unikátní foto ze svatby Tomáše Plekance a Lucie Šafářové: Zamilované úsměvy a všechny tři děti

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová se při obřadu smáli.
Zdroj: archiv čtenáře eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Svatba roku

Redakce eXtra.cz získala unikátní snímky a obsáhlé svědectví ze svatby roku hokejisty Tomáše Plekance (38) a Lucie Šafářové (34). Jak svatba probíhala od začátku do konce, co pobavilo a dojalo? Čtěte podrobný popis pohádkové veselky.

Svatba Plekance a Šafářové s ochrankou

„Na místo svatby Tomáše Plekance a Lucie Šafářové byla jenom jediná přístupová cesta a při příjezdu nás zastavila ochranka a kontrolovala si nás, jestli jsme na seznamu. Nikdo nezvaný se tam neměl šanci dostat,“ tvrdí pro eXtra.cz svatební zdroj, který si z pochopitelných důvodů nepřál být jmenován. Prozradil ale spoustu podrobností.

Tak například: Samotná oslava probíhala prý už od úterý ve velkém stylu. Tomáš na ni dorazil pozdě v noci rovnou z hokeje. My tam tehdy ještě nebyli, ale co jsem slyšel, slavilo se až do ranního kuropění. A to samé v noci ze středy na čtvrtek,“ přidal další své postřehy jeden z necelé stovky svatebčanů.

Zima oslavě lásky nezabránila

Samotný obřad se ve středu konal venku pod květinovým obloukem. Oddávající byla svatební koordinátorka Blanka Červenáková.

„Na místě byla velká zima, snad ani ne sedm stupňů. Zimou trpěly hlavně nevěsta a družičky. Ale všechny byly statečné,“ přidal náš svatební informátor s tím, že kolem středeční čtvrté odpolední konečně došlo ke kýženému obřadu, kterého zúčastnili i oba Tomášovi synové z prvního manželství Adam a Matyáš a v náručí maminky nevěsty také skoro dvouletá Leontýnka.

Svědci a hosté

Svědkem Lucie Šafářové byla její sestra, Plekance zase do stavu manželského podpisem dovedl kamarád hokejista.

Na straně ženicha stál Plekancův „gang hokejek“, na straně nevěsty kamarádky ze sportu i úplně mimo něj. Nechyběla samozřejmě ani dojatá maminka Tomáše Plekance Květa Plekancová.

Mezi hosty byli například bývalý krasobruslař Tomáš Verner (paradoxně někdejší přítel Tomášovy exmanželky) se svou paní, tenistka Dája Bedáňová nebo hokejista Jiří Tlustý.

Dojemné svatební překvapení

Lucka i Tomáš si dávali i dojemné svatební sliby. Tomáš, který není moc výřečný, to pojal velmi unikátně, všichni se smáli. Ale je na něm, jestli to někdy zveřejní, já to za něj říkat nebudu,“ zůstal trochu tajuplný náš zdroj.

Lucie měla zase překvapení pro Tomáše. „Nechala sestříhat film, který mapoval jejich sportovní kariéry a kam směřuje jejich společný život. Byly tam nejznámější Tomášovy góly, vítězství Lucky na grandslamech a pak střípky z průběhu jejich vztahu. Všichni měli na krajíčku,“ všiml si pramen.

Bohatý raut

Základem krásné svatební kytice Šafářové byl podle námi osloveného botanika australský bodlák waratah. Neskutečně zábavné pak je to, kdo ji chytil při tradičním hodu nevěsty.

„Kytku chytila právnička Tomáše Lenka Radoňová, která ho úspěšně provedla rozvodem,“ směje se informátor tomu paradoxu.

Po obřadu následovala party a na večer byl nachystaný i bohatý švédský stůl. Nabízely se například kuřecí a telecí řízky, šunka, zelňačka, tataráky, zvěřinový guláš a spousta dortů.

Tomáš Verner zastoupil ženicha

A také byla zábava.

Tomáš není úplně nejzapálenější tanečník a bylo vtipné, jak chtěl z tradičního tanečku s novomanželkou naoko zdrhnout. Ale všichni mu v tom zabránili, musel si to ‚vyžrat‘. Když se Mirai Navrátil později snažil roztancovat další svatebčany, Tomáš se někde nenápadně schovával, tak zpěvák vyhecoval Tomáše Vernera, aby si Lucie Šafářová konečně zatančila a aby ukázal, jestli se ve StarDance něco naučil,“ dodává podrobnosti host svatby roku.

Svatební noc v luxusu

Novomanželé podle informací eXtra.cz bydleli v jednom z nejlepších pokojů typu relax, které mají vlastní zahrádku a nádherný výhled do krajiny. Je prosklený ze tří stran, s postelí, v které by se vyspali tři.

„Tento pokoj o velikosti 35m2 má svůj vlastní boční vstup mimo hlavní vstup do hotelu. Je vybaven kvalitní postelí s matrací King Koil Switzerland s topperem z velbloudí vlny a hedvábí o rozměrech 200x200 cm, LCD televizorem, minibarem s vinotékou, kávovarem, přenosným bluetooth JBL tunerem, trezorem, koupelnou vybavenou kosmetikou L´OCCITANE. Součástí pokoje je krytá terasa s posezením a přímým vstupem do zahrady. Největší výhodou tohoto pokoje je soukromí a panoramatický výhled na hory a do údolí,“ stojí na webu hotelu Endemit Boutique Hotel & Spa.

Související články

Další články