Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

UNIKÁTNÍ FOTKY Z TELECÍCH LET! Jágrova striptérka Veronika jako divoká teenagerka: Alkohol, tanečky a kluci!

Veronika byla divoká už v pubertě. Tady jí je asi 15 let.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Veronika Kopřivová tvrdí, že prsa v Německu ukazovala, protože neměla na jídlo. Je to snaha, jak vyvolat soucit. Jako teenagerka ale na jídlo měla. I na návštěvu diskotéky a dokonce i na dobré pití. Nebo ji už tehdy na panáka zvali kluci? Máme unikátní fotky, jak to v Teplicích chodilo, když byla Jágrova striptérka ještě takové kůzle.

Veronika Kopřivová byla pěkně divoká už jako teenagerka. Faktem tedy je, že tehdy se ještě udržela a neukazovala prsa. Přece jen jí nebylo 18 let.

Z fotek je vidět, že Veronika chtěla rychle dospět a hrála si na starší. V ruce drží láhev s alkoholem, na dalším snímku zase někdo drží ji. Prostě večírky, alkohol a kluci ji bavili už od puberty.

Také je vidět, že Veronika od puberty ušla kus cesty. Naučila se líčit, nechala si narůst delší vlasy a začala vypadat jako docela hezká holka. Když pak byla starší, tak se jí nový vzhled vyplatil, když z Němců začala tahat peníze při strip show.

Kdo by čekal, že tahle slečna po kadeřnickém učňáku vyrazí balit hokejisty a fotbalisty do Prahy? Jenže pro Veroniku byly Teplice malé. A malá jí byla i Praha. Proto vyrazila na Floridu s tím, že se zde pokusí sehnat nějakou dobrou partii. A povedlo se jí to.

Máte další informace z Teplic? Víte něco o tom, že by Veronika něco z Německa vozila a v Česku to tajně prodávala? Víte něco o tom, že má za sebou kromě striptýzu další nepříjemné životní zkušenosti? Napište nám na adresu redakce@extra.cz.

Související články

Další články