Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Unikát v Malých láskách! Před obrazovkou porodí sama porodní asistentka

+ Další fotografie
osudy
Diváci TV Nova uvidí v Malých láskách světovou premiéru. Před kamerou se totiž rozhodla porodit přímo jedna z porodních asistentek plzeňské porodnice Gábina, kterou si diváci pamatují z předešlých epizod jako vtipnou sestřičku. Humor si zachovává i těsně před porodem.

Gábina v Malých láskách nelení a ačkoliv do jejího porodu zbývají jen chvíle, sama si vyplňuje veškerou dokumentaci. „Ať to urychlíme, já jim ještě vyplním genetiku,“ obhajuje před manželem svou práci za počítačem. U porodu bude i její kamarádka, porodní asistentka Míša: „Míša je moje dobrá kamarádka, stýkáme se i mimo práci a líbí se mi, jak rodí,“ popisuje Gábina, proč si právě ji vybrala k porodu.

Zajímavý je i příběh seznámení páru. Svého partnera poznala Gábina na seznamce a dnes jsou spolu už sedm let. Nyní společně čekají svého prvního potomka. „Ty se snad za to stydíš,“ usmívá se manžel Honza. „Nestydím, ale když někdo řekne, že se seznámil na seznamce, tak si všichni řeknou, to jsou zoufalci,“ opravuje ho Gábina.

Mohlo by vás zajímat

Další články