Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Unesli ji a znásilňovali: To nejhorší ale teprve přišlo!

Dívka přežila svou smrt.
Zdroj: Profimedia.cz
Unesli ji, mučili a znásilňovali. Měla zemřít, ale jen tak se nedala a bojovala o svůj život. Zacházeli s ní opravdu krutým způsobem. Kdo se jí chtěl zbavit?

Poonam si chtěla jen skočit do obchodu koupit SIM kartu do telefonu. Ale nekoupila. Mezitím ji unesli tři útočníci. Nejhorší na tom všem je, že je všechny dobře znala. A dva byli dokonce nezletilí. Patnáctiletá dívka zažila to nejhorší, co si kdo může jen představit.

Když ji celou otřesenou svázali a dovezli na farmu, dívka ještě netušila, co ji čeká. Začalo tam její čtrnáctidenní mučení. Z výpovědi dívky jdou do kolen i ti nejostřílenější. Útočníci ji znásilňovali pokaždé, když jí přinesli jídlo.

Když trojice útočníků zastavila kvůli občerstvení, dívka se pokusila o útěk. Únosci ale neváhali a dívku dvakrát střelili do hrudníku. Poonam spadla na zem a nemohla se hýbat. Myslela si, že už je mrtvá. Aby zakryli důkazy, tělo shodili do devět metrů hluboké studny ve vesnici Tughalpur.

Dívka ale o svůj život bojovala do poslední vteřiny a nic jen tak nevzdala. Bylo to pro ni pořádné utrpení, ale našla v sobě sílu. Chtěla žít. Chtěla se zachránit. Voda ve studni byla studená. Poonam se klepala zimou a křičela. Nakonec měla štěstí. Po několika hodinách ji uslyšel jeden z vesničanů. „Byla celá od krve a plakala, když jsme ji vytahovali na laně,“ popsal zachránce Babbal Bhati.

Dívku záchranáři převezli do nemocnice. I přes to, že byla ve velmi kritickém stavu, sebrala veškerou sílu a policistům řekla vše potřebné. Všechny tři útočníky policie zadržela.

Související články

Další články