Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Unesl ho a u Karlových Varů bestiálně umučil: Dominik (†21) se utopil ve výkalech! Byla v tom žena!

Dominik P. zemřel hrozivou smrtí.
+ Další fotografie
Dominik P. (†21) randil s Veronikou a vypadalo to na idylický vztah. Až do doby, než zjistil, že bývalý partner jeho přítelkyně Jaromír Š. (46) osahává její sedmiletou dceru. Neváhal ani minutu a vyrazil Jaromíra udat na policii. Snaha o spravedlnost skončila krutou smrtí. Jaromír Dominika unesl a desítky minut ho nechal topit ve výkalech.

Necelé dva kilometry od Karlových Varů se na konci ledna odehrála vražda jako z hororového filmu. Dominik P. pouze bránil sedmiletou dceru své přítelkyně Veroniky, kterou měl obtěžovat její bývalý partner Jaromír Š. Oba muži se prý dobře znali, to ale nezabránilo mučivé vraždě.

Nebojácný Dominik šel i s Veronikou udat jejího expartnera Jaromíra, kterému pronajímal část domku, na policii. Nehodlal krýt obtěžování sedmileté dívenky. Jaromír se rozhodl Dominikovi pomstít a v pondělí 22. ledna, ve večerních hodinách, ho unesl. S děsivou informací přišel deník MF DNES.

Odvezl ho dva kilometry za Karlovy Vary a přichystal pro něj mučivou smrt. Jaromír hodil Dominika do kanalizačního septiku. Ten byl až po okraj plný výkalů i odpadní vody. Dominik se desítky minut ve výkalech topil a potom zemřel. Aby se vrah přesvědčil, že Dominik opravdu smrti neunikne, na jímku položil desku. Zbavil se tak svědka i muže, který chtěl zbytek života prožít s jeho expartnerkou.

Přítelkyně Veronika byla strachem bez sebe. Přišla jí dokonce podivná textovka, v níž se Jaromír vydával za Dominika. „Mizím odtud pryč, už jsem na cestě za hranice. Dávám sbohem, už se nikdy neuvidíme. Chtěl jsem se ho (Jaromíra) zbavit, dceru jsem navedl,“ napsal jí. Den po únosu se rozjelo policejní pátrání. Už bylo bohužel pozdě.

Děsivý případ šokuje především bezcitným způsobem provedení vraždy. Policisté Jaromíra zadrželi a umístili do vazby. Může skončit za mřížemi na patnáct až dvacet let, anebo vyfasuje výjimečný trest. Kamarádi Dominika volají po trestu smrti!

Mohlo by vás zajímat

Další články