Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Unavený Mirek Etzler z nemocnice: Očkování jsem odkládal, byla to chyba, lituje

Herec Miroslav Etzler má koronavirus.
Zdroj: Profimedia, se souhlasem Mirek Etzler, koláž eXtra.cz
Koronavirus

Herec Mirek Etzler (56) je stále v nemocnici na kyslíku kvůli koronaviru a zároveň oboustrannému zápalu plic. Na sociálních sítích se rozhodl ohradit proti útokům na svou osobu. Zároveň přiznal, že nikdy nebyl proti očkování, jen ho odkládal, čehož nyní hořce lituje.

Oblíbený český herec Miroslav Etzler již několik dnů leží v nemocnici na kyslíku, jelikož se nakazil koronavirem a také dostal oboustranný zápal plic. Na svých sociálních sítích zároveň přiznal, že nebyl naočkován.

V tu chvíli se na něj sesypalo mnoho lidí, kteří tvrdili, že se jedná jen o herecký výkon a snaží se veřejnost nabádat k očkování. Proti těmto výrokům se v nejnovějším příspěvku rozhodl Etzler ohradit.

Očkování jsem hloupě odkládal

„Nikdy, opakuji nikdy, jsem nebyl odmítačem očkování. Jen jsem jej velmi hloupě odkládal, a to považuji za hrubou, špatnou chybu. Kvůli lékařům, své rodině i blízkým. Toto je privátně můj příběh. Můj. A já jsem a budu velmi vděčný covid oddělení v nemocnici v České Lípě, se všemi těmi anděli v čele s lékaři a panem primářem Janem Novákem,“ napsal na svůj Instagram herec.

Zároveň přidal i fotografii z nemocničního lůžka s kyslíkem na ústech. „Nemám sílu odpovídat, pište cokoliv, ale prosím ne lživě. Přeji Vám všem hodně sil a zdraví a pokud nejste očkováni, zvažujte to. Děkuji, mám Vás rád,“ zakončil příspěvek.

Související články

Další články