Jsou to teprve tři měsíce, co je princ George na světě, ale jako by jeho matka zestárla v obličeji o pět let. Kate Middleton (31) si sice zpět vypracovala skvělou postavu a vypadá, jako by žádné dítě ani neměla, ale její obličej mluví jinak.

Už během křtu se zdála unavená a sama tvrdila, že George ji moc nenechá vyspat. Často se v noci budí a vévodkyně neměla dlouhý spánek ani nepamatuje. Přestože na křtu a oficiálních fotkách toho spousty zakryl make-up, na civilních portrétech je únava značná.

Catherine se nedávno vydala na nákupy a je vidět, že dovolená by jí prospěla. Rýhy kolem nosu se prohloubily, kruhy pod očima se zvětšily, zato oči samotné jsou menší a menší. Catherine prostě nespí, je unavená, vyčerpaná a to ji dělá starší.

Napomáhá tomu i nevhodné líčení. Vévodkyně si podle vizážistů nedá poradit a tvrdohlavě pořád sahá po černé tužce a maluje si výrazné linky a černě podmalovává spodní víčka. Tento její nešvar jenom zdůraznil náročné mateřství. Možná už je načase, aby Kate poslechla rady těch, kdo se vyznají v pudrových štětcích a nejnovějších stínech.