Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Unavená a polonahá Andrea Verešová přiznala: Vánoce jsou pro mě úmorné

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
konečně relax
Ačkoliv mají být Vánoce svátky klidu, častokrát je tomu právě naopak. Svoje o tom ví i modelka Andrea Verešová (39), které daly letošní přípravy pořádně zabrat. Manželka podnikatele Daniela Volopicha (55) má navíc tu nevýhodu, že kromě stromečku a výzdoby domu musí dbát i na dokonalost sebe samotné. Únava tak byla o to větší.

Vánoce utekly jako voda a Andrea Verešová (39) si konečně může oddechnout. Letošní svátky modelku vyčerpaly natolik, že se v pátek pouze v červeném župánku uvelebila na kanapi a po dlouhé době se věnovala relaxu.

„Ženušky, i vy jste rády, že si už konečně odpočinete? Protože já se přiznám, že vánoční svátky sice miluji a moc si je užívám, ale jako matka dvou dětí se celou dobu vůbec nezastavím,“ svěřila se Andrea. „Takže dnes večer jsem se rozhodla konečně vyložit nohy a relaxovat. Nařídila jsem si domáci klid a zasloužený odpočinek,“ vrněla modelka blahem.

Verešová je perfekcionistka a zbožňuje, když se může obklopit luxusem. A podle toho vypadala i vánoční výzdoba v honosné vile u Plzně. Dům, v němž Andrea vychovává dceru Vanessku a syna Daniela, prodchla sváteční atmosféra skrz na skrz.

Po dni odpočinku už je ale Andrea zase v jednom kole. Tak jako každý rok vyrazila i letos na hory. Tahle žena se prostě nezastaví.

Související články

Další články