Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Úmyslně najela do popelářského vozu? Dcera řidičky popsala, proč došlo k tragédii na Liberecku

Úmyslně najela do popelářského vozu? Dcera řidičky popsala, proč došlo k tragédii na Liberecku
Zdroj: extra.cz
svědectví
V pátek se u Mníšku na Liberecku odehrála tragická dopravní nehoda, při níž vyhasly 3 životy. Osobní automobil narazil do popelářského vozu, v autě seděla matka a její dvě malé dcerky (†4 a †6). Žena a jedno z dětí zemřely na místě, druhé dítě zemřelo při převozu. Na sociální síti se nyní objevilo video, které natočila mladá dívka, která o sobě říká, že je dcera řidičky. Ta tvrdí, že žena způsobila nehodu úmyslně.

Strašlivá nehoda se v pátek odehrála v Mníšku na Liberecku. Při střetu osobního automobilu s popelářským vozem vyhasly 3 lidské životy - zemřela řidička automobilu a její dvě dcerky. Matka a jedna z dcer zemřely na místě, druhá dívenka svým zraněním podlehla při transportu do nemocnice. Dívka jménem Mája H., která tvrdí, že je dcerou zesnulé řidičky a nevlastní sestrou dvou děvčátek, na sociální síti uveřejnila vyjádření, v němž prohlásila, že nehodu úmyslně způsobila právě její matka.

„S nesmírně těžkým srdcem musím říct, že oběťmi včerejší tragické dopravní nehody mezi Frýdlantem a Libercem byla moje máma a její dvě nejmladší děti, mé sestry, kterým bylo jen 6 a 4 let. Jsem přesvědčená, že nehoda byla vinou mámy a to účelnou,“ uvedla dívka na Facebooku. Podle svědkyně, která promluvila pro TV Nova, to vypadalo, jako když chce řidička osobního vozu předjíždět, v protisměru však jel popelářský vůz, do kterého čelně narazila.

Dívka uvedla, že video zveřejnila s jasným záměrem. Společně se svým otčímem, biologickým otcem svých zesnulých sestřiček, údajně vedla soudní spor o svěření dětí do péče. „Soudní spory byly minulý pátek uzavřeny s rozhodnutím o svěření holčiček do péče otčímovi, ovšem OSPOD a SVP trvaly na svých výpovědích ve prospěch matce, i přes všechny znalecké psychologické a psychiatrické posudky, kde bylo jasně odborníky napsáno, že děti jsou psychicky týrané a manipulované ze strany mámy,“ uvedla ve videu Mája H. s tím, že příslušné orgány podle ní v případu nadržovaly matce a to vedlo ke smrti holčiček.

Tachometr v havarovaném osobním voze ukazoval 180 km/h. Dívka tvrdí, že řidička nehodu způsobila úmyslně. „Veškeré státní orgány včetně kriminální policie byly několikrát upozorněny mnou, sestrou a otčímem, i jinými členy rodiny, že máma není zcela psychicky v pořádku a je schopna dětem vážně ublížit. Bylo to několikrát zapsáno do různých záznamů a nikdo na to nebral zřetel, nikdo nechtěl slyšet zvukové nahrávky dokazující, že je máma psychicky labilní,“ řekla ve videu, které najdete zde

Víte o nehodě nebo o rodině zemřelé řidičky další podrobnosti? Ozvěte se na redakce@extra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy