Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Umučil bestiálního vraha dítěte, kterého pustili za dobré chování: Jde si sednout na doživotí

hrůzné detaily
Čtyřiapadesátiletý David Gaut před třiatřiceti lety bestiálně zavraždil malé dítě. V současné době byl ale za dobré chování podmínečně propuštěn. Bývalý vrah se přestěhoval do poklidného New Tredegaru v jižním Walesu. Jenomže to ještě netušil, že si svobody vůbec neužije.

David Gaut před třiatřiceti lety umučil bezbranného chlapce. Tehdy se i zkušeným soudním znalcům dělalo zle nad bestiální vraždou nevinného dítěte. Dítě mělo zlámané kosti, prasklou lebku, pohmožděná játra a slezinu a popálenou jednu nohu.

Jeho matka a družka vraha se ze smrti svého dítěte nikdy nevzpamatovala. O případu zavraždění dítěte se dozvěděl třiadvacetiletý Leuan Harley, který má za sebou pestrou kriminální minulost a tento případ ho naprosto rozčílil.

Proto se rozhodl, že vezme spravedlnost do svých rukou. Pod záminkou návštěvy vešel do domu propuštěného vraha a jako smyslu zbavený začal do něj bodat. Patologové následně napočítali 176 bodných rad, přičemž mladík propuštěného vraha bodal tak surově, že v jeho hrudi zlomil obě čepele nože.

Následně mu vytrhal všechny nehty na rukou. Soud v britském Newportu ho za to tento týden poslal za mříže na doživotí. Prokurátor Ben Douglas-Jones soudní porotu v závěrečné řeči upozornil na fakt, že zabití vraha dítěte zůstává zase a jen opět vraždou.

Mohlo by vás zajímat

Další články