Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Umučení školačky od koní: Vrah tvrdil, že je otcem studentky! Že spolu mají intimní poměr, zapřel

Obviněný Martin Ch.
Novinář a chovatel koní Martin Ch., který před měsícem zavraždil v Doubici čtrnáctiletou školačku, měl zřejmě vše dopředu naplánované. Z detailů, které dostáváme o vyšetřování, mrazí. Podle médií měl muž pořízen elektrický paralyzér, provazy, stahovací pásy a dokonce se nebál navštěvovat rodiče budoucí oběti. Na návštěvě u nich doma pil kávu a tvářil se důvěryhodně. Vydával se za otce šestnáctileté dívky, která masakr v roubence přežila.

„Seděl u nás v kuchyni,“ řekl otec zavražděné čtrnáctileté Kristýny. „Vydával se za otce kamarádky naší dcery, asi aby v nás vzbudil důvěru a my souhlasili, aby přespala mimo domov. Abychom si mysleli, že bude v bezpečí a pod kontrolou,“ dodal pro iDNES.cz.

Do této chvíle rodiče zavražděné dívky svou dceru nikam nepouštěli. Tohle byla naprostá výjimka. Muž na ně působil velice důvěryhodně a přátelsky. Kristýna žila s rodiči na okraji vesničky ve Šluknovském výběžku. Pokud něco opravdu milovala, tak to byli koně. Právě tohohle faktu využil Martin Ch. (35), bývalý redaktor a chovatel koní, jenž bydlel v nedaleké Doubici.

Osudný den za Martinem dojela jeho přítelkyně Michaela (16). Vzala s sebou čtrnáctiletou kamarádku Kristýnu. Co přesně se v roubence pak stalo, kriminalisté nyní zjišťují. Kristýna byla zardoušena a hozena do sklepa.

Míša ale přežila. Podle jedné z verzí si po paralyzování myslel, že je mrtvá, naložil ji do auta a odvezl na odlehlé místo. Dívka se ale probrala a z posledních sil přivolala pomoc. Podle jiné verze si její vraždu rozmyslel, odvezl ji asi 18 kilometrů na okraj České Kamenice, kde ji vyložil z auta a odjel, píší redaktoři webu iDnes.cz.

Související články

Další články