Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Úmrtí v rodině Jaruš z Výměny manželek: Policie řekla, co se jejímu tatínkovi stalo

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
neštěstí
Jen málokdo si nepamatuje Jaruš z Výměny manželek. Ačkoliv díl, v němž se objevila, byl odvysílán již před několika měsíci, diváci ji stále mají v živé paměti. Na sociálních sítích ji nešetřili a nazývali ji neschopnou. Lynč od diváků ale není nic oproti tragédii, jakou je úmrtí v rodině. Jarče zemřel tatínek, který byl podle informací eXtra.cz nalezen bez známek života na ulici. Policie nyní řekla, co se mu stalo.

Podle ohlasů a příspěvků ve skupinách na sociálních sítích, na nichž se lidé z Rakovníka sdružují, byl tatínek Jarči z Výměny manželek bezdomovcem. Bez známek života byl nalezen u jednoho z tamních supermarketů.

Ačkoliv si Jarča po odvysílání pořadu prošla nelehkým obdobím, protože ji diváci na sociálních sítích nazývali neschopnou a na její adresu ostrými slovy nešetřili, nyní prožívá skutečně těžké časy. Ztráta tatínka je obrovskou tragédií.

Vyjádření policie

V rakovnických facebookových skupinách někteří lidé psali, že Jarčin tatínek byl nalezen s dvaceti bodnými ranami a šlo o vyřizování účtů. Tyto divoké spekulace policie jasně odmítla. „Muž, ročník 1970, byl nalezen 26. 2. po sedmé hodině ráno před Billou v Rakovníku. Na místě byl viděn živý ještě okolo půl šesté. Na místo přijely všechny složky IZS (prvosledová hlídka, výjezd kriminalistů, záchranná služba, hasiči) a kromě těch také koroner. Lékařka konstatovala u muže smrt a vyloučila cizí zavinění, stejně tak koroner vyloučil cizí zavinění na smrti muže. Byla nařízena zdravotní pitva pro určení přesné příčiny smrti,“ sdělila eXtra.cz policejní mluvčí Michaela Richterová.

Kromě Jarči z Výměny oplakává tatínka i její bratr, který se ke smutné události vyjádřil na svém profilu na sociální síti. „Odpočívej v pokoji, táto. I když jsi žil takový život, jaký si žil, měl jsem tě rád i po tom všem, co se mezi námi v životě stalo,“ napsal.

Související články

Další články