Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Úmrtí muže na Kladně: Megafonem varují lidi, aby nevycházeli ven. Byl dotyčný před smrtí v zahraničí?

Zdroj: extra.cz
+ Další fotografie
víme první
V úterý 17. března večer byl na jednom z kladenských sídlišť rušno kvůli úmrtí muže. K jednomu z panelových domů se sjela záchranná služba, policie a lidé v ochranných oblecích. V ulici Litevská tak proběhl zásah a megafonem prý varovali obyvatele ulice, aby zůstali doma a pokud tak neučiní, budou muset použít donucovací prostředky.

Na Kladně v ulici Litevská proběhl zásah policie, hasičů, záchranné služby a podle některých informací i vojáků. Z jednoho z panelových domů odvezli zesnulého muže s tím, že je možné, že nedávno byl v zahraničí. Podle informací to vypadá na ročník 1971.

Neuposlechnutí výzvy

Policie vyzvala obyvatele okolních domů, aby nevycházeli ven a zavřeli okna. Zároveň prý upozornili na fakt, že pokud neuposlechnou, budou muset vojáci použít donucovací prostředky. Lidé mají strach, proč dotyčný zemřel... "Na co dotyčný zemřel nevíme, ale s ohledem na současnou situaci musíme postupovat takto opatrně," uvedl zasahující hasič.

Vyjádření a spekulace

"Mohu potvrdit, že jsme krátce po sedmnácté hodině vyjížděli k pacientovi do městské části Kročehlavy. Záchranáři bohužel již muži nemohli pomoci, lékař konstatoval smrt,“ sdělila eXtra.cz mluvčí kladenské záchranky Petra Effenbergerová.

"V Kladně-Kročehlavech jsme zasahovali, bylo to na žádost záchranné služby. Byli jsme přizváni k součinnosti a pomáhali jsme se snesením osoby,“ přidala k tomu mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová s tím, že podrobnosti jsou oprávněni sdělit jen záchranáři.

"Říká se, že ráno byl na testech. Že prý byl nedávno v zahraničí. Říká se toho hodně," uvedla pro eXtra.cz jedna ze svědkyň zásahu. Na místě se pohybovali i muži v ochranných oblecích a tak lidé začali spekulovat.

Související články

Další články