Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Úmrtí miminka v Orlové na Karvinsku: Matka napsala na Facebook podivný vzkaz

Úmrtí miminka v Orlové na Karvinsku: Matka napsala na Facebook podivný vzkaz
Zdroj: extra.cz
tragédie
V Orlové museli policisté v neděli ráno vyjíždět k mrtvému dítěti. Matka žila s dítětem v místní ubytovně. Nyní policie zjišťuje, jak k úmrtí teprve čtyřtýdenního miminka došlo. Případem se zabývají kriminalisté.

Tragická událost se odehrála během nedělního rána v Orlové na Karvinsku. O život tam přišlo teprve čtyřtýdenní novorozeně. K nešťastné události ihned vyjížděla policie, která se nyní případem zabývá. Miminko tam žilo na ubytovně s matkou.

Vzhledem k věku zemřelého policie zatím odmítá uveřejňovat jakékoliv další informace. Matka miminka, která podle diskutujících na sociálních sítích žila s miminkem na ubytovně a má ještě další dvě děti, napsala na Facebook podivný vzkaz. „Odešel jsi mi navždy, zrovna jsi začal vnímat svět. Teď je mi jedno, co bude dál, navždy budeš v mém srdci. Brzy se uvidíme, slibuji,“ napsala ke snímku miminka a naznačila tak možnost odejít z tohoto světa.

Informace o smrti dítěte začaly v neděli kolovat po sociálních sítích a v pondělí ráno je potvrdila policejní mluvčí. „V současné době mohu pouze sdělit, že policisté z Karviné prověřují všechny souvislosti s úmrtím novorozeněte v Orlové,“ řekla policejní mluvčí Eva Michalíková pro eXtra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy