Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Úmrtí Češek v Egyptě je stále záhadou: Proč Kramnému neřekli, co našli v jeho žaludku, a co tají egyptští vyšetřovatelé?

Kramný s dcerou Klárou, která zemřela v Egyptě.
Zdroj: Facebook

Za chvíli to budou již dva měsíce a vypadá to, že se z egyptské kauzy stane nevyřešené záhada. Čím více dny utíkají, tím víc se ztrácí pravděpodobnost zdárného vyšetření případu úmrtí Moniky (†36) a Kláry (†8) Kramných.

Spekulací je mnoho, od náhodné otravy přes rozšířenou sebevraždu až po znásilnění a vraždu. Jediným, kdo by o tom mohl vědět nejvíc, je otec rodiny Petr Kramný (36), který se brání nařčení z vraždy a tvrdí, že je nevinný.

Hotel se pode něj snaží něco skrývat a záměrně maří vyšetřování. Kramný si stěžuje na to, že s ním policie ani vedení hotelu nekomunikují a zatajují důležité informace. Jako například to, co mu našli v žaludku po jeho vypumpování. Podle deníku Blesk.cz se jednalo o záhadnou černou tekutinu, jejíž složení a původ se dodnes nedozvěděl.

Egyptská strana také hrubě pochybila, když nechala těla zpět do Česka převézt bez důležitých orgánů a částečně mumifikovaná. Nikdo nepodal žádné vysvětlení, proč se úřady takto zachovaly a jak je možné, že ztížily práci českým vyšetřovatelům.

Kramný i nadále zůstává v hotelu Titanic Palace, aniž by byl z něčeho obviněn. Egyptská policie jej prozatím vyslýchá jen jako svědka, i když podle jeho slov je policie přesvědčena o vraždě. Nicméně žádné důležité kroky zatím učiněny nebyly a vyšetřování je spíše jen jedno velké fiasko.

Související články

Další články