Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Umíte si správně nalíčit oční linky? Většině z nás nesluší a neměla by je vůbec nosit!

Přijdou vám černé linky smyslné a sexy součást líčení každé ženy? Pak byste měla rozhodně vědět, že právě tento druh líčení sluší jen velmi malému procentu žen, ostatním spíš škodí. Zajímá vás, které ženy by si měly oči tužkou zvýrazňovat a které ne?

Na tomto skvělém videu se dozvíte vše o líčení linek na horní kontuře oka. Pokud jste si myslela, že taková linka sluší každé ženě, jste na omylu. Smyslné linky, jako Kleopatra si totiž můžou dovolit pouze ženy s velkýma očima. Taková linka by vám totiž mohla oko ještě zmenšit, a tak byste vypadala spíš jako Vietnamec ze Sapy než jako erotická bohyně.

Dále je důležité vést linku ve správném směru a tím správným štětcem. Důležité je, aby na začátku i na konci oka byla linka co nejužší, pak je totiž možné nechat vyniknout oko a oční okolí. Toto video perfektně poslouží začátečníkům, ale možná i pokročilým dívkám v líčení.

Mohlo by vás zajímat

Další články