Pětadvacetiletá Annie má naprosto mizivou šanci svoji nemoc porazit. Nejprve lékaři odhalili rakovinu děložního čípku jen pár týdnů před porodem syna, který přišel na svět 20. prosince loňského roku. Nyní, po sedmi měsících jí oznámili, že se rakovina rozšířila do oblasti jater a zbývá jí už opravdu velmi málo času.

Pár se tak rozhodl uspíšit svatbu, která se bude konat už příští měsíc, a pro velké výdaje na léčbu požádal veřejnost o pomoc k uskutečnění jejího posledního přání.

Odezva je obrovská, stránky s názvem Pomozte se Annie vdát jsou plné nabídek pomoci od kadeřníků, muzikantů, kuchařů, půjčoven šatů a také od lidí, již nabízí finanční dar. Pokud byste chtěli pomoci i vy, můžete ZDE.

V současnou chvíli je vybráno v přepočtu 442 000 Kč, což je samozřejmě mnohem vyšší částka, než je na samotnou svatbu potřeba, ale zbytek peněz rodina využije na léčbu a pro svého syna Wyatta.

Annie přesto zůstává plna optimismu a vidí na svém životě to dobré.

„Nemám tak hrozný život,“ říká statečná Annie, „spousta lidí za celý život nepotká lásku svého života, nebo nemá dítě. Mně se dostalo obojího. Jsem v mnoha ohledech šťastlivec.“

Škoda, že takové věci si většinou uvědomíme až v době nemoci, v době, kdy je možná často až moc pozdě.