Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

UMÍRAT BUDU ZVESELA! Poslední slova Evy Skallové (†36) vyvolávají mrazení. Manažerku Dary Rolins zabila rakovina

Eva byla nejen manažerkou, ale také skvělou kamarádkou Dary Rolins.
+ Dalších 6 fotografií
Manažerku Dary Rolins zabila zlá rakovina. Eva Skallová před smrtí změnila přístup k životu. Začala si užívat maličkostí a přítomnosti. A své kamarádce vzkázala, že by bylo dobré zvolnit. A užívat si každičký okamžik života.

Český i slovenský šoubyznys zasáhla děsivá zpráva. Manažerka Dary Rolins Eva Skallová prohrála boj s rakovinou. Bylo jí pouhých 36 let – psali jsme ZDE. Rakovina jí byla diagnostikována v roce 2015. Tehdy se úspěšné ženě obrátil život o 180 stupňů. „Evička je nemocná. Bojuje s rakovinou a my všichni, co ji milujeme, bojujeme s ní,“ napsala tehdy Dara Rolins na svůj Facebook.

Obě ženy spojila práce. Eva dělala Darince manažerku. Jenže pracovní povinností přerostly ve velké přátelství. Dara tak mohla vidět, jak Eva s rakovinou bojuje. Někdy se zdálo, že nad zlou nemocí Skallová zvítězí, pak se ale rakovina znovu hlásila o slovo.

Skallová ale myslela pozitivně. Nechtěla, aby ji zlá nemoc srazila na kolena. „Budu bojovat až do konce. Odejdu zvesela,“ sdělovala novinářům své poselství. A také žila láskou ke své dceři a k příteli Václavovi.

„Žiji přítomností. Už moc věcí neplánuji. Není to o tom, že bych měla strach plánovat. Ale člověk nemůže stíhat vše a já mám nyní velmi omezenou kapacitu energie a soustředím se na každý okamžik. To byla moje velká chyba. Žila jsem tím, co bude. Nyní už ambice nemám. Pořád jsem chtěla něco dokázat, něco stihnout, být nejlepší. Nyní už to neřeším,“ uvedla Skallová ve velkém rozhovoru pro web pluska.sk.

Byl to takový vzkaz i pro Daru. Také ona byla zvyklá makat na 110 procent. I ona chtěla být nejlepší ve všem, do čeho se pustila. Nemoc nejlepší kamarádky změnila nejen Daru (43), ale všechny v jejím okolí…

Mohlo by vás zajímat

Další články