Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

„Umírám?“ Čtrnáctiletý klučina po pádu z kola balancoval mezi životem a smrtí

Zlámal si každou kost v obličeji.
Zdroj: The Sun
+ Další fotografie
Grady Russel přišel o 3 zuby, rozdrtil si dva obratle, protrpěl krvácení do mozku a strávil pět hodin na operačním sále pod rukama specialistů. To vše se stalo poté, co tváří narazil do rampy ve skateparku.

Grady Russel (14) protrpěl šílenou nehodu. Ve skateparku v St. Ives v Anglii prováděl jeden z několika triků na svém BMX kole a následky byly fatální! Hlavou spadl na kraj rampy a veškerou bolest, kterou mu zranění způsobovalo, musel cítit, protože neupadl do bezvědomí. Informoval o tom portál The Sun.

Jeho kamarádi zavolali Gradyho matce, která na místo nehody přijela během několika okamžiků. Když viděla svého syna v kaluži krve, bála se toho nejhoršího. Několik sekund nato přijela i sanitka, kterou zavolal Gradyho otec Stuart (52).

Grady si zlomil každou kost ve tváři. Přišel o tři zuby, krvácel do mozku a poranil si páteř. Právě proto strávil následujících pět hodin na operačním sále, kde ho doktoři dávali dohromady. „Je to absolutní zázrak, že přežil,“ řekla matka Gradyho, čtyřiačtyřicetiletá Julie. Grady stále opakoval jedinou větu: „Umírám? Umírám?“

Z nejhoršího je naštěstí venku. Pohyboval se na hraně života i smrti. Jeho mozek byl vážně poškozený.

Související články

Další články