Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Umírající žena uvězněná v Disneylandu: Zbývají jí 3 měsíce života a nechtějí jí splnit poslední přání

Lindsey chce zemřít doma.
+ Další 2 fotografie
Lindsey Gates (40) trpí rakovinou. Lékaři jí totiž objevili 4 zhoubné nádory, takže se s tím nedá nic dělat a žena umírá. Před smrtí si ale chtěla ještě užít poslední dovolenou s rodinou v Disneylandu. Jenže si tam zlomila nohu a vše je jinak, než si plánovala.

Tahle dovolená nebyla přesně podle jejích představ. Lindsey s manželem a dvěma dcerami se vydala do Disneylandu, aby si užili společně strávené poslední chvíle. Zbývají jí totiž jen 3 měsíce života. Jenže se jí stala nehoda, kvůli které se nemůže vrátit zpátky do Velké Británie. Její dovolená se tak proměnila v noční můru.

Lindsey totiž spadla ve sprše a zlomila si nohu. Po sérii vyšetření se ukázalo, že se jí rakovina rozšířila do kostí a plic. Zlomeninu tak nejspíš způsobilo oslabení organismu.

Lékaři ji teď nechtějí pustit zpět domů do Velké Británie, protože pro ni může být let hodně nebezpečný. Žena bojuje za to, aby mohla umřít doma. „Měla to být krásná dovolená, ale proměnila se v noční můru,“ řekla Lindsey.

„Měla jsem jen nehodu, nikdo nečekal, že to dopadne takto,“ dodala. „Chci se jen vrátit domů a umřít tam,“ smutní. Protože kvůli svému stavu nemůže letět domů normální linkou, potřebuje speciální leteckou záchrannou službu. Zatím je na jednotce intenzivní péče. Rodina nemá pojištění a zoufale prosí o pomoc.

Mohlo by vás zajímat

Další články