Tahle dovolená nebyla přesně podle jejích představ. Lindsey s manželem a dvěma dcerami se vydala do Disneylandu, aby si užili společně strávené poslední chvíle. Zbývají jí totiž jen 3 měsíce života. Jenže se jí stala nehoda, kvůli které se nemůže vrátit zpátky do Velké Británie. Její dovolená se tak proměnila v noční můru.

Lindsey totiž spadla ve sprše a zlomila si nohu. Po sérii vyšetření se ukázalo, že se jí rakovina rozšířila do kostí a plic. Zlomeninu tak nejspíš způsobilo oslabení organismu.

Lékaři ji teď nechtějí pustit zpět domů do Velké Británie, protože pro ni může být let hodně nebezpečný. Žena bojuje za to, aby mohla umřít doma. „Měla to být krásná dovolená, ale proměnila se v noční můru,“ řekla Lindsey.

„Měla jsem jen nehodu, nikdo nečekal, že to dopadne takto,“ dodala. „Chci se jen vrátit domů a umřít tam,“ smutní. Protože kvůli svému stavu nemůže letět domů normální linkou, potřebuje speciální leteckou záchrannou službu. Zatím je na jednotce intenzivní péče. Rodina nemá pojištění a zoufale prosí o pomoc.