Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Umírající maminka (27) napsala dopis dceři Marušce (1): Přečte si ho, až půjde do školy!

Sophie umírá a napsala své dcerušce několik dopisů, aby byla navždy
s ní.
+ Další 2 fotografie
Sophie George (27) z britského Essexu si začátkem roku od lékařů vyslechla zdrcující ortel. Má rakovinu mozku a nedožije se ani třetích narozenin milované dcery Marcie (1). A tak jí začala psát dopis, který si holčička otevře v den, kdy půjde poprvé do školy.

Zdrcující diagnóza srazila sedmadvacetiletou Sophie George na kolena. Maminka teprve roční holčičky Marcie, kterou má s partnerem Jayem, si nedokáže představit, že tady pro svou milovanou dceru nebude. A tak se rozhodla, že jí bude nablízku alespoň prostřednictvím slov.

Napsala několik dopisů, z nichž jeden si malá Marcie otevře, až půjde poprvé do školy, další v den své svatby. A dopis pokaždé obdrží i na svoje narozeniny. Sophie doufá, že to dceři pomůže vyrovnat se se ztrátou maminky v tak útlém věku.

„Dneska je tvůj velký den, jdeš poprvé do školy. A i když tady s tebou máma nemůže být, aby tě chytla za ruce a dala ti pusu předtím, než poprvé vejdeš do třídy, věř, že nad tebou bdím a neustále tě hlídám,“ stojí v jednom ze srdceryvných psaní.

Žena trpí rakovinou mozku a podle lékařů jí zbývá jen pár měsíců života. Ty chce Sophie prožít naplno, aby na ni Marcie měla co nejvíc krásných vzpomínek. Na září plánují s přítelem romantickou svatbu. Všechno musí být perfektní, aby si ten den dcera už navždy zapamatovala. A věděla tak, že se její rodiče moc milovali.

„Každý den mě děsí čím dál víc, že tady s ní nebudu moct být. Marcie je pro mě uzlíček plný energie a legrace, který mě nabíjí odhodláním být s ní co nejdéle to půjde,“ řekla Sophie, jež má za sebou několik operací, z nichž ani jedna v bitvě se zákeřným onemocněním bohužel nepomohla.

Mohlo by vás zajímat

Další články