Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Umírající holčičku chtějí rodiče odpojit od přístrojů. Rodinní baseti se od ní ale odmítají hnout

Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
S malou Norou Hall z Minneapolis si osud krutě pohrál. Ve čtyřech měsících prodělala mrtvici. Přestal jí fungovat mozek, a tak ji lékaři museli přivést do umělého spánku. Není už žádná šance, že by se holčička probrala. Rodiče se rozhodli, že ji odpojí od přístrojů. Někdo jim v tom ale brání.

Maminka je u holčičky v nemocnici skoro pořád a nedokáže uvěřit, že se to muselo stát zrovna její malé dcerce "Máme zlomená srdce. Náš svět se roztříštil," napsala maminka na Facebook. Mozek Nory už nefunguje a nemá dostatečně vyvinutý krevní oběh. Nezabírají tak ani žádné léky, a tak není důvod cokoliv prodlužovat.

Rodiče jsou z celé situace zdrcení. Je to pro ně nepředstavitelná bolest. "Snažili jsme se ji zachránit. Nemělo se to stát," říká smutně matka. Pokud ji budou držet na přístrojích, je tady velká šance, že bude mít mrtvici znova a přijdou další zdravotní komplikace A to už nikdo nechce dopustit. Nora si prožila za svůj krátký život hodně bolesti. Tento týden ji tak chtějí odpojit od přístrojů.

Holčičku v jejích posledních dnech hlídají rodinní psi. Baseti se od ní ale nechtějí hnout ani na krok. Rodiče přemýšlejí, jestli psy nechat u holčičky ležet i v době, kdy ji odpojí a ona zemře Mohlo by to pro ně být také doživotní trauma.

Související články

Další články