Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Rakovinou zkoušená Brenda z Beverly Hills: V posledním boji ji drží nad vodou jediná věc

Rakovinou zkoušená Brenda z Beverly Hills: V posledním boji ji drží nad vodou jediná věc
Zdroj: archiv Shannen Doherty
+ Dalších 18 fotografií
manželství
Shannen Doherty (49) alias Brenda ze seriálu Beverly Hills 90210 zodpovědně dodržuje karanténu. Coby těžce nemocná osoba patří do skupiny, kterou koronavirus ohrožuje ze všech nejvíc. Oblíbená herečka bojuje s rakovinou prsu, bohužel už v posledním stadiu. Domácí izolaci ale bere s úsměvem, protože nad vodou ji drží láska!

Shannen Doherty přes časem vyslala vzkaz všem sobcům. Herečka nechápe, jak někdo může koronavirus brát na lehkou váhu. Dobře ví, o čem mluví. Kvůli rakovině ji totiž Covid-19 ohrožuje extrémním způsobem!

Představitelka Brendy z legendárního seriálu Beverly Hills 90210 se sama chová zodpovědně. Zavřela se doma a nikam nechodí. Z toho by se jeden zbláznil, Shannen má ale doma naštěstí velkou oporu. Její manžel Kurt Iswarienko (45) ji drží nad vodou jak v karanténě, tak v boji se zákeřnou nemocí.

Filmový producent se prakticky neukazuje, při příležitosti nedávných 49. narozenin své ženy však udělal výjimku. Spolu s fotkou se Shannen poslal i nádherný vzkaz.

S tebou se to dá vydržet

„Karanténa potřebuje lepší jméno. Protože je to v mnoha ohledech dobrá cesta. Všechno to není zlé. Přinutila nás se zastavit a přehodnotit naše způsoby konání a přemýšlení o věcech. Vnitřní i vnější hlasy, které nás ovlivňovaly, potřebovaly zpomalit a sjednotit se, abychom mohli lépe vidět jednoduše krásné věci jako radost,“ napsal Iswarienko na Instagramu. "Dneska jsem jí plný, protože moje manželka slavní narozeniny," zablesklo mu v očích.

"Jsem šťastný, jsem tady, že můžu upéct dort a uvařit jídlo, abych to s ní oslavil. Vše nejlepší, miluji tě,“ napsal své lásce, se kterou se oženil v roce 2011. Doherty mu hned odpověděla: "S tebou se dá karanténa vydržet. Miluji tě."

Shannen válčila s rakovinou prsu poprvé už v roce 2015. Dva roky nato oznámila, že nad nemocí zvítězila. Bohužel to nebyla pravda. Od loňského února s rakovinou, tentokrát už v posledním stadiu, bojuje statečně znovu. Rok to ale dokázala udržet v tajnosti a fanoušci se zdrcující zprávu dozvěděli až letos.

Související články

Další články