Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Umírající a slepý chlapec si přál stát se strážníkem. Tak mu policejní sbor dal uniformu a vzal ho mezi sebe

Umírající a slepý chlapec si přál stát se strážníkem. Tak mu policejní sbor dal uniformu a vzal ho mezi sebe
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Není nic smutnějšího než umírající dítě, kterému se už nikdy nesplní jeho sny V tomto případě se ale dětské sny uskutečnily alespoň částečně.

Sedmiletý Malachi Tyler z Británie vždycky snil o tom, že se stane policistou. To se mu ale nesplní, jelikož trpí nevyléčitelným nádorem na mozku, kvůli kterému oslepnul.

Policejní sbor mu ale přichystal úžasné překvapení. Umírajícímu chlapci dali strážníci speciální uniformu a vzali ho na průvod Policejní akademie v Londýně, kterého se účastnilo celkem 200 nových policistů.

A nejen to. Chlapec si také vždy přál někoho zatknout a řídit policejní auto. Tak mu policisté zinscenovali zatčení, při kterém Malachi vyšel jako hrdina, a dovolili mu vyzkoušet si řídit policejní auťák.

"Vždy se chtěl stát policistou, ale když si uvědomil, že to se nestane, protože ho zrak opustil, byl velmi smutný. Když mu nádor v červenci začal znovu růst, řekli jsme mu, ať si vytvoří seznam přání. Byly tam legrační věci jako setkání se s Novozélanďanem, protože miluje jejich přízvuk, a pak tam také bylo, že by si přál někoho zatknout," řekla jeho matka.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy