Není nic smutnějšího než umírající dítě, kterému se už nikdy nesplní jeho sny. V tomto případě se ale dětské sny uskutečnily alespoň částečně.

Sedmiletý Malachi Tyler z Británie vždycky snil o tom, že se stane policistou. To se mu ale nesplní, jelikož trpí nevyléčitelným nádorem na mozku, kvůli kterému oslepnul.

Policejní sbor mu ale přichystal úžasné překvapení. Umírajícímu chlapci dali strážníci speciální uniformu a vzali ho na průvod Policejní akademie v Londýně, kterého se účastnilo celkem 200 nových policistů.

A nejen to. Chlapec si také vždy přál někoho zatknout a řídit policejní auto. Tak mu policisté zinscenovali zatčení, při kterém Malachi vyšel jako hrdina, a dovolili mu vyzkoušet si řídit policejní auťák.

„Vždy se chtěl stát policistou, ale když si uvědomil, že to se nestane, protože ho zrak opustil, byl velmi smutný. Když mu nádor v červenci začal znovu růst, řekli jsme mu, ať si vytvoří seznam přání. Byly tam legrační věci jako setkání se s Novozélanďanem, protože miluje jejich přízvuk, a pak tam také bylo, že by si přál někoho zatknout,“ řekla jeho matka.