Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Umí to nejen s hrnci, ale i s muži: Krásná Lucka z MasterChefa bude co nevidět nevěstou

Zdroj: Archiv Lucie Čižmárové
+ Dalších 10 fotografií
Galerie
V kulinářské reality show MasterChef začíná jít opět do tuhého. Ve středečním díle čeká soutěžící výzva, ve které se mezi sebou poperou o imunitní odznáček. I když je soutěž především o kulinářském talentu a kreativitě, diváci posuzují účastníky i podle sympatií. Velkou oblíbenkyní je v soutěži blondýnka Lucka (24). Ta se umí otáčet v kuchyni, ale také u toho skvěle vypadá.

V soutěži patří Lucka k nejkrásnějším účastnicím. Není tedy divu, že už v roce 2013 zvítězila v soutěži Miss Junior, kde získala korunku v kategorii Sympatie. Křehká blondýnka se v MasterChefovi drží zuby nehty a diváci si na její milý úsměv už zvykli. Jenže Lucka má více než krásný obličej.

Žádost o ruku

Na sociální síti často sdílí fotky z exotických dovolených, na které jezdí se svým dnes už snoubencem. Svému dlouholetému příteli své ANO řekla letos v lednu na Bahamách. I když Lucka ráda vaří i jí, pyšní se bezchybnou postavou, kterou ráda ukazuje. Její nastávající může být tedy více než hrdý.

Křehká květinka v bagru

I když se v burgerové výzvě Lucce příliš nedařilo a její dobrý záměr s hranolkami nevyšel podle plánu, byla by velká škoda, kdyby soutěž opustila. I když se se svým týmem ve středu nezúčastní boje o imunitu, budeme držet krásné budoucí nevěstě palce, aby vydržela co nejdéle.

V naší galerii se podívejte na krásku, která umí nejen s hrnci ale díky stavební firmě svého tatínka dokáže řídit bagr a traktor. Lucka klame tělem, stále něčím překvapuje a to nás baví!

Související články

Další články