Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Uměly si dopřát: Než Tereza skončila v pákistánských klepetech, se Simonou si užívala!

Zdroj:
+ Dalších 51 fotografií
Neustálé cestování, poznávání světa, skvělé restaurace. Znělo by to jako ráj, kdybychom neznali konec příběhu Terezy H. (21). Dívku před týdnem zatkli na letišti v Pákistánu, protože se ze země snažila propašovat devět kilogramů heroinu. Poslední měsíce si ale žila královsky, čas trávila především s kamarádkou Simonou H. (23).

Případ Terezy, u které pákistánští celníci našli ohromné množství heroinu, otřásá Českem. Mladá dívka z Uherského Hradiště se chtěla mít dobře. Na školu se vykašlala, ve fabrice vydržela nepatrnou chvíli a nakonec vyrazila vydělávat do zahraničí.

Zatímco na internetu se prezentovala jako modelka, ve skutečnosti se ve Švýcarsku živila tělem v místním nevěstinci. Velkou roli v jejím životě sehrála kamarádka Simona. Znají se už z Uherského Hradiště a ve švýcarském hampejzu poskytovaly služby klientům společně.

Za vydělané peníze si mohly dopřát pořádný luxus. Přepychové oblečení, neustálé dovolené, ale i vcelku nezdravé jídlo. I fotkou s pivem na sebe Tereza vlastně provalila, že modelingové inzeráty jsou skutečně podvrh. Modelka by totiž nikdy takové pokrmy neztláskala a piva už by se nedotkla vůbec.

Tereza je momentálně ve vazbě v pákistánském Láhauru a čeká na soud, který je zatím v nedohlednu. Vypadá to, že si ani neuvědomuje, v jakém průšvihu vůbec je. Ani nepožádala o pomoc českou diplomacii, ta je však v kontaktu alespoň s její rodinou.

Související články

Další články