Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Umělý Rodrigo Alves v ohrožení života! Proč mu odmítají provést další plastické operace?

Umělý Rodrigo Alves v ohrožení života! Proč mu odmítají provést další plastické operace?
Zdroj: instagram
+ Dalších 97 fotografií
Brazilec Rodrigo Alves (35) se proslavil hlavně díky své touze vypadat dokonale. Kdysi mladík s problematickou pletí a kilogramy navíc se rozhodl vzít to do vlastních rukou a podstoupit tolik operací, aby vypadal co nejlépe. Opak je ale pravdou a dnes mu jeho tělo pomalu vypovídá službu.

Umělý muž, který podstoupil již více než 150 plastických operací a zákroků po celém světě, Rodrigo Alves, je k nezastavení. Nadále navštěvuje kliniky a není sám se sebou spokojený. Jeho další touhy jsou ale v ohrožení, plastičtí chirurgové už nechtějí dál zasahovat do jeho už tak zničeného těla.

Rodrigo totiž nedodržuje doporučení lékařů a odborníků, kdy má po zákrocích odpočívat a regenerovat. Je schopný jen pár hodin po operaci zajít na divoký večírek s přáteli a cpát se nezdravým jídlem, které ho mimo jiné zatěžuje nejvíce.

Rodrigovo tělo totiž má genetické předpoklady k tomu být silnější, a to se umělému Kenovi nelíbí. Podstupuje totiž jednu liposukci za druhou, aby mohl i nadále jíst a pít, co se mu zamane. Řeší to opakovaně odsátím tuku, ale teď dostal jasnou stopku!

Plastičtí chirurgové odmítají provést další takový zákrok, jelikož to může nejen vážně ohrozit jeho zdraví, ale také dokonce může způsobit smrt. Jeho tělo už nezvládá všechny zákroky, které chce Rodrigo podstupovat, a tak se nabízí otázka, jak dlouho tohle jeho běsnění bude pokračovat?

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy