Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Umělý Rodrigo Alves v ohrožení života! Proč mu odmítají provést další plastické operace?

Zdroj: instagram
+ Dalších 98 fotografií
Brazilec Rodrigo Alves (35) se proslavil hlavně díky své touze vypadat dokonale. Kdysi mladík s problematickou pletí a kilogramy navíc se rozhodl vzít to do vlastních rukou a podstoupit tolik operací, aby vypadal co nejlépe. Opak je ale pravdou a dnes mu jeho tělo pomalu vypovídá službu.

Umělý muž, který podstoupil již více než 150 plastických operací a zákroků po celém světě, Rodrigo Alves, je k nezastavení. Nadále navštěvuje kliniky a není sám se sebou spokojený. Jeho další touhy jsou ale v ohrožení, plastičtí chirurgové už nechtějí dál zasahovat do jeho už tak zničeného těla.

Rodrigo totiž nedodržuje doporučení lékařů a odborníků, kdy má po zákrocích odpočívat a regenerovat. Je schopný jen pár hodin po operaci zajít na divoký večírek s přáteli a cpát se nezdravým jídlem, které ho mimo jiné zatěžuje nejvíce.

Rodrigovo tělo totiž má genetické předpoklady k tomu být silnější, a to se umělému Kenovi nelíbí. Podstupuje totiž jednu liposukci za druhou, aby mohl i nadále jíst a pít, co se mu zamane. Řeší to opakovaně odsátím tuku, ale teď dostal jasnou stopku!

Plastičtí chirurgové odmítají provést další takový zákrok, jelikož to může nejen vážně ohrozit jeho zdraví, ale také dokonce může způsobit smrt. Jeho tělo už nezvládá všechny zákroky, které chce Rodrigo podstupovat, a tak se nabízí otázka, jak dlouho tohle jeho běsnění bude pokračovat?

Související články

Další články