Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Umělotinu Courtney Stodden pořád žádný boháč nechce, tak si fotí prsa s touhle přísavkou. Co ty černé drápy?

Když zrovna někdo nefotí Courtney Stodden, tak se fotí sama nebo se svým
kamarádem.

Prohnaná zlatokopka Courtney Stodden (19), která se rozhodla celý život nic nedělat, jen se nechat vydržovat, stále nemůže kápnout na pořádnou zlatou žílu, odkud by jí tekly dolary.

Společnost jí proto dělá chlapec, který by se rád přisál do velkého světa, ale protože taky nic neumí, vymyslel si pro sebe aspoň funkci stylisty, jako to dělá u nás v Česku spousta zoufalců, kteří pojali podezření, že se z nich čtením módních magazínů stanou čeští Lagerfeldové.

Blonďatý hošík s obočím Cary Delevingne a drápy Rihanny (26) kolem Stodden běhá jako vycvičený pudlík. Bývalý manžel silikonové a botoxové hvězdičky Doug Hutchison totiž občas ještě pustí pár doláčů ze svého konta, a tak se podivná dvojice může vydat na nákupy.

Naposledy bylo zřejmě na řadě spodní prádlo, ve kterém se Courtney ovinula kolem svého podržtašky. Na sociální síti se hned pochlubila společnou fotografií, ke které máme jediný komentář: „Krása střídá nádheru.“

Mohlo by vás zajímat

Další články