Byla to velká událost. Brazilec Rodrigo Alves se měl přijet podívat do Prahy na několik dní a příjemnou dovolenou spojit s omlazením svého obličeje, který má zničený po nesčetných plastických operacích.

Proceduru podstoupil na pražské klinice svého kamaráda Roberta Paulata. Všichni předpokládali, že Rodrigo bude odjíždět nanejvýš spokojen a dobré vztahy se jen utuží. Tak to bohužel ale nedopadlo.

Oživlému Kenovi se po omlazovací proceduře udělalo několik modřinek. Jeden by si řekl, že člověk, který chodí na plastické operace jako do večerky, bude na takové věci už zvyklý. U Rodriga ale evidentně nikdy člověk neví, co může čekat.

Malé modřinky pod okem ho rozčílily natolik, že už několikátý den na svém instagramovém profilu vulgárně nadává na pražskou kliniku a plive na ošetřující doktory, kteří podle slov Roberta Paulata neudělali žádnou chybu.

„Jsem hodně rozčílený a lituji toho, že jsem dal svou tvář do rukou doktorům v Česku. Zku*vili mi můj obličej,“ opět zaútočil a nešetřil ostrými slovy. Ředitel kliniky má ale jasno. Chyba je jednoznačně na straně Rodriga.

„Rodrigo Alves si vybral největší a nejluxusnější kliniku plastické chirurgie Medico Beauty v Praze z důvodu jeho nespokojenosti se svým vzhledem. Jelikož podstoupil více než 150 zákroků a jeho pleť byla naprosto zdevastována, byla mu doporučena kúra, která obsahovala vitaminové injekce, mezoterapii a výplně na bázi kyseliny hyaluronové,“ popisuje Paulát.

„Byl ošetřen nejlepším odborníkem na plastickou chirurgii, MUDr. Blankou Vraspírovou, která udělala maximum, aby Rodrigovi pomohla eliminovat jizvy a vzhled unavené pleti. Alves odcházel z kliniky poučen, že má dodržovat klidový režim a nosit kompresivní masku a nepít alkohol. Novináři a paparazzi z ČR Alvese sledovali o víkendu a zjistili, že si užíval nočního života, alkohol tekl proudem, a tím pádem nedodržel klidový režim, je možné, že modřinku si pod okem udělal během bujarého večera. V tomto týdnu už můžeme vidět Alvese v reality show v Itálii, kde má pleť naprosto perfektní, a tím pádem výsledek MUDr. Vraspírové byl odveden s pečlivostí a nejlepším možným způsobem,“ zakončil Robert Paulat s tím, že Rodrigo si za své zranění může prakticky sám.