Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Umělkyně s tělem topmodelky na veřejnosti předvedla, jak maluje vaginou. Video vhodné pro 18+

Umělkyně s tělem topmodelky na veřejnosti předvedla, jak maluje vaginou. Video vhodné pro 18+
Zdroj: youtube.com

Švýcarka Milo Moiré by se klidně mohla živit jako modelka. Má pro to všechny předpoklady, krásnou tvář, dokonalé tělo...

Milo se ale rozhodla působit jako umělkyně na volné noze a veřejnost co nejvíc šokovat, ostatně jako většina umělců, kteří se nenarodili s talentem od boha, a tak jim nic jiného nezbývá.

Během veletrhu Art Cologne v Kolíně nad Rýnem na ulici předvedla malování vaginou. Milo je ve videu rozkročená na dvou žebřících, za látkovou plentou si do vaginy vloží vajíčka naplněná barvou a po chvíli ukazuje, jak z nich stahováním pánevního svalstva dostává barvu na plátno. Finální úpravu umělkyně dokončí přeložením plátna na polovinu a nakonec ho přejede válečkem, aby se barva rovnoměrně rozprostřela.

Půvabná bruneta sérii obrazů, které maluje vaginou, pojmenovala PlopEgg a výtvor, který můžete vidět ve videu, se jmenuje Zrození. Tohle ale není první počin odvážné umělkyně, předtím se zase vydala v Düsseldorfu nahá do městské hromadné dopravy. Její tělo zdobily jen různé nápisy. Tenhle projekt dostal název "Vyděsme lidi běžnými věcmi".

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy