Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Umělkyně s tělem topmodelky na veřejnosti předvedla, jak maluje vaginou. Video vhodné pro 18+

Švýcarka Milo Moiré by se klidně mohla živit jako modelka. Má pro to všechny předpoklady, krásnou tvář, dokonalé tělo…

Milo se ale rozhodla působit jako umělkyně na volné noze a veřejnost co nejvíc šokovat, ostatně jako většina umělců, kteří se nenarodili s talentem od boha, a tak jim nic jiného nezbývá.

Během veletrhu Art Cologne v Kolíně nad Rýnem na ulici předvedla malování vaginou. Milo je ve videu rozkročená na dvou žebřících, za látkovou plentou si do vaginy vloží vajíčka naplněná barvou a po chvíli ukazuje, jak z nich stahováním pánevního svalstva dostává barvu na plátno. Finální úpravu umělkyně dokončí přeložením plátna na polovinu a nakonec ho přejede válečkem, aby se barva rovnoměrně rozprostřela.

Půvabná bruneta sérii obrazů, které maluje vaginou, pojmenovala PlopEgg a výtvor, který můžete vidět ve videu, se jmenuje Zrození. Tohle ale není první počin odvážné umělkyně, předtím se zase vydala v Düsseldorfu nahá do městské hromadné dopravy. Její tělo zdobily jen různé nápisy. Tenhle projekt dostal název „Vyděsme lidi běžnými věcmi“.

Související články

Další články