Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Umělecký pár je minulostí: Zpěvák Pavel Callta oznámil rozchod se Sabinou Rojkovou

Sabina Rojková už nechodí s Pavlem Calltou.
Zdroj: Archiv Sabiny Rojkové
+ Další 4 fotografie
rozchod
Zpěvák Pavel Callta (31) oznámil rozchod s herečkou Sabinou Rojkovou (22). Pár spolu tvořili od konce loňského roku a už nedávno svůj vztah ukončili. Callta přiznal, že mu to s herečkou, známou ze seriálu Ulice, funguje víc, když jsou přátelé.

Jejich láska neměla dlouhého trvání. Herečka z Ulice a bývalá přítelkyně Vincenta Navrátila Sabina Rojková, už je zase sama. Několika měsíční známost se zpěvákem Pavlem Calltou jí nevyšla. O rozchodu informoval sám Callta.

Rozchod přišel záhy

„Se Sabinou jsme přáteli. Rozešli jsme se, protože máme každý rozdílné povahy a neklapalo nám to,“ přiznal zpěvák v rozhovoru pro Blesk.cz. Ještě před pár týdny se přitom milenci fotili v rouškách a radost z nich měl nejeden společný fanoušek.

Sabina s Pavlem i nadále zůstávají přáteli, jen si jde každý svou cestou. Zpěvák momentálně tráví nejvíce času se svou rodinou na Moravě, kde se věnuje psaní textů.

Sabina a Pavel oficiálně svůj vztah potvrdili začátkem letošního roku. Herečka, která byla před karanténou vidět především v divadle, hrála v Calltově klipu k písni Ať se stane cokoliv. Právě tam začali fanoušci spekulovat, že tyto dva zdaleka nespojuje jen práce na videoklipu.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy