Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Umělec ukazuje celebrity s jejich mladšími já: Z téhle galerie vám ukápne slza

Zdroj: Archiv Ard Gelinck
+ Dalších 18 fotografií
galerie
Především lidé vyrůstající na starších filmech a seriálech si pamatují největší hvězdy Hollywoodu jako mladé krásky a svalnaté krasavce. Osmdesátá a devadesátá léta už jsou ale dávno pryč a i slavní lidé stárnou. Když umělec postavil jejich mladší já vedle těch nynějších, způsobil na Instagramu nostalgickou bouři.

Ard Gelinck je umělec známý především na sociálních sítích a více než cokoliv jiného ho proslavily jeho schopnosti s Photoshopem. Jeho profil sledují statisíce lidí, kteří denně čekají na nový příval nostalgických snímků.

Zručný grafik dává dohromady celebrity dnes s jejich mladšími já. Například Jennifer Aniston objímající seriálovou Rachel z Přátel se stala na jeho profilu velkým hitem. Podobných fotek má na zdi přehršel a fanoušky velmi baví.

Podívejte se do galerie na snímky, které nejednoho člověka dojmou. Jak by dnešní dvojčata Olsenova vypadala po boku malých sestřiček, které si zamiloval svět? To a mnohem více si prohlédněte v galerii.

Související články

Další články