Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Umělec maloval portréty po požití různých drog: Jak to dopadlo?

THC v něm probudilo i draky.
+ dalších 2 fotografií
Umělci mají těžký život, a když není inspirace, nejsou peníze. Nesmějí se tak pořád spoléhat jenom na múzy. Ty nejsou k dispozici stále. Na rozdíl od drog. Každá droga s vámi udělá něco jiného a toho chtěl využít Brian Pollett ze San Franciska.

Jeho umělecké jméno je Pixel-Pusha a dal si takovou několikadenní nezdravou výzvu. Každý den do sebe narval jednu drogu a podle jejích účinků se namaloval. Alkohol, kodein, kokain či alkohol. Nebál se ničeho. Každý den měl jinou náladu a vytvořil naprosto jedinečný autoportrét. Jednou spíše zdrženlivý, bez barev, jindy se odvázal a barvy na plátně jenom září.

Brian rozhodně nedoporučuje něco podobného zkoušet každému. Prý si předtím udělal pořádný průzkum a snažil se drogy užívat tak, aby na něj měly spíše pozitivní dopad. Na to, v jakém stavu byla jeho mysl během tvorby, se můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články