Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Umělci, kteří podporují politiky. Váňa tlačí uzenářského ďábla, Töpfer nadějného Pavla Moravce

Tomáš Töpfer podporuje Pavla Moravce.
Zdroj: Četnická pátrací stanice Hořice.

Volby jsou za rohem a kampaně jednotlivých politiků jdou do finiše, u čehož nikdy nechybějí umělci.

Letos se roztrhl pytel nejen s těmi, kteří jednotlivé politiky podporují, ale dokonce i sami kandidují na volitelných místech kandidátek do sněmovny, kam se k neštěstí Zemanovců dostane například Felix Slováček v Libereckém kraji nebo Daniel Hůlka (45), který je dokonce jedničkou SPOZ v Královéhradeckém kraji, ač se nedávno ukázalo, že ani neví, co znamená zkratka jeho strany, za kterou kandiduje.

Přidávají se ale i umělci, kteří „jen“ vyjadřují podporu. V živé paměti je ještě žokej Váňa (60) a jeho „úlet“ v přímém přenosu po Velké pardubické, kdy v otázce na pole závodu vzkázal národu, že by tady „ten sajrajt“ měl vyčistit pan Babiš.

Jak sympatická je ve stínů těchto šíleností podpora herce Tomáše Töpfera (62) alias poručíka Arazima z Četnických humoresek mladému sochaři z královéhradecké ODS Pavlu Moravcovi, který provozuje kino v Hořicích a pokouší se probít do parlamentu z dvanáctého místa kandidátky.

S tím natočil i video, které je k vidění na Facebooku mladého politika, který v poslední době zaujal také tím, že v rámci své kampaně rozdává namísto klobás a propisek toaletní papír, na kterém je napsáno „Já si s vámi zadek nevytřu“.

Související články

Další články