Někteří lidé mají potřebu své úchylné sadistické pudy ventilovat veřejně na internetu. To, jak někteří Češi nahlíží na smrt uprchlíků v dodávce, nemá obdoby a do slušné společnosti to nepatří.

To, co najdete v naší fotogalerii, jsou výlevy nemocných jedinců, kteří žijí mezi námi.

Ačkoliv se zdá, že patří za mříže, měli by tito lidé být spíše umístěni mezi psychicky narušené jedince někam do ústavu. Držet v kazajce a krmit léky.

Tyto výstřižky byly pořízeny v otevřených internetových diskuzích. Tito lidé si za svým názorem prostě stojí. Takže jsme se rozhodli, že jim dáme ještě jednou prostor. Mrzí nás, že v této fotogalerii nemáme všechny úchylné diskutéry, ale to prostě nejde. Nevešlo by se nám to na web.

Podívejte se třeba na tento příspěvek: „To se mně ulevilo, nechal bych chcípnout všechny ty zmrdy kočovný, 50 aspoň, další, víc a více. Dělal bych z nich žrádlo pro zvířata, aspoň ňáký přínos by z nich byl.“ Myslíte si, že to psal nekrofilní sadista, který by měl brzy skončit v péči lékařů? Ne, psal to chovatel pejsků, pan Jaromír Čech.

Už jsme si tak nějak zvykli, že v podobných diskuzích většinou řádí frustrovaní pubescenti s malým penisem, kteří se ráno zapomněli vymasturbovat do máminy zástěry.

Je ale pro nás překvapením, jaké svinské komentáře píší ženy, které se na Facebooku prezentují jako matky roku.

Podívali jsme se na některé osobní profily krvežíznivých bestií a viděli jsme tlusté umaštěné matky, kterým jiné tlusté nechutné matky nakukaly, že jejich názor někoho zajímá.

Skrze odporné diskuze se dostáváme na facebookové profily nechutných žen, které často ždímají sociální dávky a neuvědomují si, jakou přítěží pro společnost jsou a ještě budou.

Málokdy se stává, aby nehezká blbka porodila krásného inteligenta. Takže je pravděpodobné, že tyto rasistické sadistky představují budoucí problém i pro genofond Evropy.

Za sebe říkám jediné: Raději si domů vezmu 100 syrských dětí než jednoho úchylného Čecha z naší fotogalerie.

Galerii sadistických Čechů najdete také na našem Twitteru!