Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Umaštěná Rihanna nepřestává šokovat! Předvedla plandáky a své gigantické tělo podtrhla nevkusnými kousky

Co to má být?
+ Dalších 30 fotografií
Zpěvačka Rihanna (30) ztratila zřejmě veškerou soudnost a na svůj zevnějšek kašle! Jak jinak vysvětlit její poslední outfit, ve kterém se ukázala na otvíračce butiku módního domu Gucci. Vrcholně nevkusnými kousky na sebe strhla veškerou pozornost.

Rihanna je fenomenální zpěvačkou a má rozhodně osobitý a nenapodobitelný hlas. V poslední době se ale zcela vykašlala na svůj vzhled a postavu, kterou měla v minulosti sexy a vymakanou. Dnes je z ní rozkynutá umaštěná hrůza.

Na otvírače butiku Gucci se ukázala s extrémně mastnou pletí, která byla do očí bijící. Kromě toho svá povislá prsa narvala do téměř průhledného topu a vše podtrhla nevkusnou bundou a maskáčovými kalhotami!

Své gigantické tělo by měla ale raději vystavovat v méně výrazných kouscích, které by jí pomohly problémové partie spíše schovat než podtrhnout a zvýraznit! Zpěvačka by měla co nejrychleji vyměnit stylistu nebo se zamyslet nad svým jídelníčkem.

Mohlo by vás zajímat

Další články